Fix Cream Ozonlu Masaj Kremi

Fix Cream – (Ozonlu Masaj Kremi) Nedir? Fix Cream – (Ozonlu Masaj Kremi) Faydaları Nelerdir?

Yüksek oranda ozon içeren ve %100 doğal olan ozonlu masaj kremi, nöropatik ağrılar, baş ağrısı, eklem ağrıları, kas ve eklem ağrıları, bel ve boyun ağrıları, adale ağrıları, spor sonrası oluşan kas ağrılarının giderilmesine yardımcı olur, ferahlatır, serinlik verir, yumuşatır. İlaç değildir. İstenilen bölgede temiz cilt üzerine dairesel hareketlerle masaj yapılarak uygulanır.

Fix Cream Ozonlu Masaj kremi cildi rahatlatır, elastikiyet kazandırır , kan dolaşımını hızlandırır, fiziksel rahatlama sağlar.

Ozonlanmış bitki ekstreleri sayesinde tazeleyici, canlandırıcı, rahatlatıcı, onarıcı olarak gün boyu iyi hissetmenizi sağlar.

  • Doğal yağlarla güçlendirilmiş, ağrıya neden olan maddelerle iki şekilde etkileşime girer biyo moleküllerin oksidasyonu ve uzun süreli antioksidan etkisi nedeniyle kısa süreli sakinleştirici bir etki yaratarak doğal morfin sistemini uyarır, ağrıyı azaltır.
  • Migren, sinüsler, stres kaynaklı baş ağrısı, romatizmal ağrı, diz ağrısı, eklemler ve kemikler, inme, kas ve morarma ağrısı, bel ve boyun ağrısı, varisli damar ağrısı, adet krampları, kolik omuz ve el ağrısı, göğüs ağrısı, kalsiyum eksikliği ağrısı.
  • Tüm kas ve eklem ağrılarını azaltır
  • Nörapatik ağrıların azaltılmasında etkilidir.
  • Baş ağrısı ve migren ağrısını giderir.
  • Sinüzite bağlı ağrının giderilmesini sağlar.
  • Yaşlılığa ve kireçlenmeye bağlı ağrıları giderir.
  • Spor sonrası oluşan ağrıların giderilmesini sağlar.
  • Grip ve nezle durumlarında nefesin rahatlamasını sağlar.

Fix Cream – (Ozonlu Masaj Kremi) Nasıl Kullanılır?

Ozonlu Masaj kremi kullanılmak istenen bölgeye sürüldükten sonra dairesel hareketlerle tamamen emilimi sağlanır. Ovalayarak masaj yapılır. Kimyasal içermeyen ve tamamen doğal bitkisel aktiflerden oluşan ozonlu masaj kremi formülize edilerek sizlere sunulmuştur. %100 doğal bitki ve yağlarından oluşmaktadır. Ozonlu Masaj kremi içerisinde bulunan bitkisel aktifler masaj kreminin içeriğinde bulunan ozon yağının bitkisel aktiflerle kombinasyonu sinerjik etki oluşturmakta doğal zahmetsiz bir uygulama sunmaktadır.

Fix Cream Fiyatı Ne Kadar?

Fix Cream Ozonlu Masaj Kremini bayimiz olarak %20 indirim ile 82,60 TL ye satın alabilirsiniz. 

Fix Cream Ozonlu Masaj Kremi Satış fiyatı 118 TL. Aşağıdaki satın al butonuna tıklayarak kolayca güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz. 

Fix Cream – (Ozonlu Masaj Kremi) Kullananların Yorumları

Tam 3 yıl ileri boyun fıtığı ve boyun düzleşmesinin getirdiği fiziksel rahatsızlığı en fena şekilde yaşayan, seyahat etmemin kesin yasak olduğu fakat iş yoğunluğu nedeni ile bu öneriye ayak uyduramayan ben 1 ay düzenli kullanım sonucu yaklaşık 11 aydır en ufak atak yada ağrı hissetmeden hayatıma devam ediyorum. Bu rahatsızlığı yaşayan çok iyi bilir ki daima ince bir ağrı, zaman zaman ise canınızı alacak korkunç ağrılarla yaşamak zorunda kalırsınız. Tek kelime ile mucize olan bu kreme, ağrı kesici ilaçlar kullanıp karaciğerime, böreğime zarar vermeden yaşam kalitemi böylesine yükselttiği için teşekkür ederim..

Yorum yapın

× Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz?